+48 602 736 394

Flogos

Flogos jako nowość długo pozostaje w naszej wyobraźni wywołując pozytywną reakcję, co świetnie przekłada się na działania marketingowe z nią związane.

Flogos – to doskonałe narzędzie marketingowe skupiające uwagę na prezentowanym logo, marce, symbolu lub sloganie reklamowym.

Jest mieszaniną specjalnego fluidu, helu i sprężonego powietrza, które za pomocą generatora tworzą ekologiczny logotyp. Jesteśmy w stanie wykreować tysiące wzorów; logo, cyferek, znaków, napisów, kształtów, które szybują w górę, wyglądając jak chmurki na niebie. Dzięki nadającym kształt szablonom, logo firmowe może dryfować na odległość 1500 m bądź powolnie unosić się w pomieszczeniu. Dodatkowy efekt możemy uzyskać podświetlając Flogos, który potrafi utrzymywać się w powietrzu do 30 minut.

Logotypy są przyjazne środowisku, mogą fruwać w pomieszczeniach jak i plenerze. To doskonałe narzędzie marketingowe skupiające uwagę na Państwa marce, logo, sloganie czy symbolu, pośród chaosu reklamowego naszych czasów.

Usługa jest realizowana od momentu tworzenia szablonu logotypu do chwili obsługi generatora podczas eventu. Usługi dedykujemy osobom, które chciałyby wzbogacić i nadać barwy imprezom typu: promocja firmy – marki, targi, wesela, koncerty, festiwale, wydarzenia sportowe, jubileusze, dyskoteki, eventy.

Istnieje możliwość wypożyczenia Flogos z osprzętem do indywidualnej realizacji. Zobacz naszą galerię Flogos