+48 602 736 394

O nas

Nasz zespół to przeszkoleni fachowcy świadczący usługi pirotechniczne, konfetti, CO2 a w szczególności Flogos Lite. Nasza oferta skierowana jest do firm, instytucji oraz osób, które pragną włączyć profesjonalny pokaz sztucznych ogni do programu swojej imprezy i poszukują wiarygodnego oraz solidnego wykonawcy z kilkuletnim doświadczeniem.

Mag – event to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w młodej dziedzinie jaką jest Flogos – nowoczesne i absolutnie innowacyjne narzędzie marketingowe.

Firma została stworzona przez Sergiusza Muszyńskiego – absolwenta kierunku marketingu, reklamy i promocji a jednocześnie pirotechnika z wieloletnim doświadczeniem.

Naszymi klientami są agencje reklamowe, eventowe, właściciele firm chcących się reklamować, właściciele hoteli, sal weselnych, bankietowych, konferencyjnych, sal pod wynajem, organizatorzy wydarzeń okolicznościowych, młode pary, dyskoteki, rady miast i gmin, firmy organizujące imprezy, koncerty, instytucji publiczne, producenci programów telewizyjnych, imprez plenerowych, kampanii wyborczych i reklamowych.

Zdobyte w minionych latach wszechstronne doświadczenia pozwalają nam podejmować się realizacji wszelkiego rodzaju pokazów i widowisk pirotechnicznych, zewnętrznych – plenerowych, oraz wewnętrznych – scenicznych.

Naszym celem jest świadczenie wszechstronnych usług pirotechnicznych, o najwyższej jakości, za możliwie przystępną cenę, z gwarancją pełnej satysfakcji dla klienta.

Zapraszamy do współpracy – Daj się ponieść!