Flogos

Jest mieszaniną specjalnego fluidu, helu i sprężonego powietrza, które za pomocą generatora tworzą ekologiczny logotyp. Jesteśmy w stanie wykreować tysiące wzorów; logo, cyferek, znaków, napisów, kształtów, które szybują w górę ,wyglądając jak chmurki na niebie. Dzięki nadającym kształt szablonom, logo może dryfować na odległość 1500 m bądź powolnie unosić się w pomieszczeniu.Dodatkowy efekt możemy uzyskać podświetlając Flogos, który potrafi utrzymywać się w powietrzu do 30 minut.

Logotypy są przyjazne środowisku, mogą fruwać w pomieszczeniach jak i plenerze. To doskonałe narzędzie marketingowe skupiające uwagę na Państwa marce , logo, sloganie czy symbolu, pośród chaosu reklamowego naszych czasów.

Flogos jako nowość długo pozostaje w naszej wyobraźni wywołując pozytywną reakcję, co świetnie przekłada się na działania marketingowe z nią związane.

Usługa jest realizowana od momentu tworzenia szablonu logotypu do chwili obsługi generatora podczas eventu. Usługi dedykujemy osobom, które chciałyby wzbogacić i nadać barwy imprezom typu: promocja firmy- marki, targi, wesela, koncerty, festiwale, wydarzenia sportowe, jubileusze, dyskoteki, eventy.

Istnieje możliwość wypożyczenia Flogos z osprzętem do indywidualnej realizacji.